Günümüzde otomotiv sektöründe dizel yakıt sistemleri en yaygın kullanılan sistemler arasında. Ankara Dizel Pompa Tamiri konusunda firmamız Zirve Dizel sizlere en iyi hizmeti vermek için var gücü ile çalışmaktadır. Buna bağlı olarak araç sahiplerinin, yakıt tasarrufu için tercih ettikleri dizel yakıt sistemlerinin en iyi şekilde çalışması ve araç motorlarından beklenilen yüksek verimin sağlanması için bu sistemin parçalarının her birinin görevini en güzel şekilde yerine getirmesi gerekir. Sistemin önemli parçalarından biri ise yakıt pompalarıdır. Dizel pompalarda meydana gelecek tıkanma, yıpranma, yırtılma ve benzeri herhangi bir arıza yakıt basıncı ve miktarını olumsuz yönde etkileyerek araca zarar verecektir.

Dizel yakıt pompalarında görülecek herhangi bir arıza tespiti halinde dizel pompa servisi kapsamında pompanın bakım, onarım işlemleri için profesyonel, kaliteli, güvenilir, deneyimli, müşteri memnuniyeti ve taleplerini dikkate alan, tüm bu hususları uygun fiyatlar ile bütünleştirerek garantili, çözüm odaklı sonuçlar sunan bir firmaya başvurmanız önerilir. Ankara ili Yenimahalle ilçesinde tüm bu özellikleri bünyesinde taşıyan Zirve Dizel Pompa, Ankara dizel pompa tamiri konusunda yılların verdiği deneyim ile gönül rahatlığı ile başvurabileceğiniz, yenilikleri yakından takip eden öncü bir firma.

 Dizel Yakıt Pompasının Görevleri

Dizel motor sistemlerinde yakıt pompasının çok önemli işlevsel görevleri vardır. Yakıt basıncını yükseltmek, yakıtın miktarını ölçmek, yakıtın belirli bir zamanda silindire gönderilmesini sağlamak, bu gönderimi, motorun devrine ve yüküne uygun bir zaman dilimi içinde gerçekleştirmektir. Örneğin, 1000 devirli bir motorda, bu zaman dilimi 1/300 saniyelik bir süreye tekabül etmektedir. Her silindire ateşleme sırasına uygun olarak eşit miktarda yakıt gönderebilmek, dizel yakıt pompasının hem görevi hem de sahip olması gereken bir nitelik olarak göze çarpar.

Aracınızın, traktörünüzün veya başkaca iş makinelerinizden birinin dizel motor sisteminde bir arıza baş gösterdi. Bu arızanın yakıt pompasından kaynaklandığını düşünüyorsunuz. Hemen Ankara dizel pompa tamiri için tavsiye ettiğimiz firmaya başvurdunuz. En kısa sürede aracınızın arızasının modern teknolojik cihazlarla ve konusunda uzman bir ekip tarafından çözüleceğinden emin olabilirsiniz. Orijinal parçalar ve son sürüm teknolojik cihazlarla araç arıza tespiti yapılmakta ve işlemlere geçilmektedir ve işlem sonunda da aracınız yüksek performansı ile yollarda seyre hazırdır.


Zirve Dizel Pompa

Zirve Dizel Pompa; doğruluk, güvenilirlik, müşteri ve çalışan memnuniyeti kavramları ile entegre biçimde çalışmayı prensip edinmiş bir kuruluştur.

Zirve Dizel Pompa, Ankara'da dizel pompa tamiri alanında yıllardır başarı ile hizmet veren, kaliteli işlere imza atan profesyonel bir firmadır.

Haritada Biz

Bize Ulaşın

Adres: Ostim OSB. Mah. 1162. Sokak No:7 Yenimahalle/Ankara

Telefon: 0532 066 06 94

E-Posta: info@zirvedizel.com

Web: https://www.zirvedizel.com