Araçlarda yanma odasına yakıtı ileten parçaya enjektör adı verilir. Bu parçada bir arıza olduğu taktirde, güç üretimi duracaktır. Arızalı olan enjektörün bulunduğu piston da yakıt odası sadece hava alarak yakıt girişi olmayacaktır. Bu sıkıntı vuku bulduğunda sizlerin ilk adresi biz Ankara enjektör tamiri merkezi olacağız.

Araçlar dizel, benzinli ve LPG olarak kullanılmaktadır. Her kullanım tercihine göre enjektör arızası farklılık gösterebilir. Enjektör arıza belirtileri sınıflandırırsak;

 Dizel ve benzinli araçlarda ;

Araç rölantisini koruyamaz ve rölantide stop eder. Vites boştayken stop etme sorunları ortaya çıkar.

Motor zorlanması net hissedilir.

Araç motoru sarsıntı ile çalışmaya başlar.

Egzoz bileşen değerleri bozulur. Böylelikle oksijen sensöründen bozuk veriler çıkması araz motor arıza lambasının yanması ile sonuçlanır.

Motordan normal olmayan sesler çıkar ve çok gürültülüdür.

Araçta tekleme ve boğulma olur.

Performans büyük ölçüde düşer.

Araç çalışma zorluğu yaşar. Marş uzun sürede basar ve ilerleyen zamanda bu sıkıntı daha da artar.

Yakıt normalden daha fazla kullanılır ve sarfiyatı artar.

 LPG kullanılan araçlar;

Sürekli gazdan benzine istemsiz geçişler olur.

Benzinde sorun olmadığı halde gaza geçişte problem var ise LPG enjektörde sorun vardır.

Araçta yine seyir halinde iken sarsıntı olabilmektedir.

Tüm bu maddeler ışığında aracınız beyaz duman atıyorsa ve çalıştıramıyor iseniz Ankara enjektör tamiri merkezimizi mutlaka aramalısınız.

Aracınızla bünyemize geldiğinizde en kısa sürede tamir ve teslimi garantisi vardır. Uzman kadro ve gelişmiş teknolojik ekipmanlarımız ile sorununuza yanıt vermekteyiz. İsteyen araç sahipleri enjektörü getirerek hizmetimizden faydalanabilir.

Aracın hareket edememesi durumunda bir telefon kadar yakınınızdayız. Verilen adrese en kısa zamanda hizmeti getirebiliriz. Uzman ekip arkadaşlarımız tamir ve bakım sonrası gerekli bilgilendirmeyi yapacaklardır.

Ankara ili dışında da hizmetlerimiz vardır. Arızalı enjektörün onarım ve bakımı yapıldıktan sonra müşterimize güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız. Seyir halinde iken meydana gelen arızalarda ise çağrılan yere en kısa sürede ulaşıp müşterimizi memnun etmek görevimizdir.

Yılların verdiği tecrübe, uzman kadro, en yeni teknolojik alet ve sunumlar ile hizmetimiz sizleri beklemektedir. Dileğimiz bu sorunları yaşamamanız olsa da çözüm bizdedir.


Zirve Dizel Pompa

Zirve Dizel Pompa; doğruluk, güvenilirlik, müşteri ve çalışan memnuniyeti kavramları ile entegre biçimde çalışmayı prensip edinmiş bir kuruluştur.

Zirve Dizel Pompa, Ankara'da dizel pompa tamiri alanında yıllardır başarı ile hizmet veren, kaliteli işlere imza atan profesyonel bir firmadır.

Haritada Biz

Bize Ulaşın

Adres: Ostim OSB. Mah. 1162. Sokak No:7 Yenimahalle/Ankara

Telefon: 0532 066 06 94

E-Posta: info@zirvedizel.com

Web: https://www.zirvedizel.com