• Çalışma Saatlerimiz

    08:30-18:30

  • BİZE ULAŞIN

    0312 385 88 31

  • ONLİNE DESTEK

Partikül Filtresi Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme

Arabaların egzoz gazı çıkarma oranını düşürebilmek amacı ile partikül filtresi kullanılır. Partikül filtresi motor egzoz sistemlerinin bir parçasıdır. Egzoz emisyonu için belirlenen standartlar gereğince her arabada bulunmak zorundadır. Zaman içerisinde partikül filtresi çevreden topladığı zararlı partikülleri içerisinde biriktirerek dolar. İçeriye hapsolan partiküller zamanla filtreyi doldurduğunda filtre alarm verir. Partikül filtresinin temizlenme yöntemleri bulunuyor.

 Partikül Filtresi Temizleme

Patikül filtresinin temizlenme yöntemleri dört adettir. Bazı filtreler kendi kendine partikülleri yakarak temizler. Diğer yöntemler ise firmamız tarından özenle yapılmaktadır. Filtreyi birtakım kimyasal maddeler kullanarak temizleyebiliyoruz. Bunun yanında filtreyi tamamen söküp bazı kimyasal maddeler ile yıkayarak temizliyoruz. Son yöntem olarak bilgisayarda bulunan orijinal programları kullanarak partikül filtresini jenerasyon yöntemi ile temizliğini yapıyoruz. Ankara partikül temizliği firmamız tarafından en kaliteli şekilde hizmet veriyoruz.

 Partikül Filtresi Temizliğinin Faydaları?

Partikül filtresi temizliği yapıldığında motor çalışırken çok daha rahat nefes alarak, performansını arttırır. Düzenli olarak yapılan partikül temizliği aracın motorunun uzun ömürlü olması sağlanır. Filtre temizliği yakıt tüketimini azaltarak ekonomik fayda sağlar. Zararlı olan egzoz gazlarının çevreye salınımını azaltır. Aracınız üzerinde bulunan yakıt sisteminin tamamen temizlenmesini sağlar. Tüm bu faydalı etkileri almak için Ankara partikül temizliği için en sağlıklı ve en iyi hizmeti firmamız tarafından alabilirsiniz. Ankara ili içerisinde en iyi, en kaliteli ve en güvenilir partikül temizleme hizmetini sunmak için uzun yıllardır çalışıyoruz.

 Partikül Filtresi Temizleme Hizmetimiz

Partikül filtresi artık her arabada bulunuyor. Dolan partikül filtrelerini üç yöntem ile temizliyoruz. Aracınızın ihtiyacına göre son teknolojiyi kullanarak orijinal programlar yardımı ile bilgisayar üzerinden partikül filtre temizliği yapılabilmektedir. Teknoloji kullanmanın yanında firmamız olarak aracınıza en uygun temizleme yöntemlerinden bazı kimyasal maddeleri kullanarak filtrenin araçta olduğu hali ile ya da filtreyi tamamen çıkararak yıkama işlemi yapıyoruz.

Ekonomik fiyatlar, güvenebileceğiniz işlemler ile en iyi hizmeti tecrübemiz ile sizlere sunuyoruz. Ankara ilinde aradığınız doğru ve kaliteli hizmeti firmamızda bulabilirsiniz. Aracınızı güvenle emanet edebileceğiniz ve araç sağlığı ile ilgili her türlü konuda hizmetlerimiz ile çalışma hayatına devam etmekteyiz.

WhatsApp WhatsApp İletişim