• Çalışma Saatlerimiz

    08:30-18:30

  • BİZE ULAŞIN

    0312 385 88 31

  • ONLİNE DESTEK

HAKKIMIZDA

1985 yılından bugüne dizel yakıt sistemlerinde mesleğin gerektirdiği bilgi, beceri, ve deneyimini kazanmış, dizel teknolojisinde Zirve Dizel Pompa olarak çözüm ortağınız olmuştur.

 

Zirve Dizel Pompa olarak, dizel teknolojileri bakım ve onarım işlemlerinde Ostim Organize Sanayi Bölgesi 1162.sokak No:7 Yenimahalle/Ankara’da faaliyet göstermekteyiz.

Zirve Dizel Pompa firması olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunu kendimize ilke edindiğimiz günden beri müşterilerimizin sıkıntıları ve istekleri doğrultusunda en iyi hizmeti vererek siz müşterilerimizin sorunlarını çözmeye özen göstermekteyiz.

Otomobil,ticari araçlar, iş makinaları, traktör, jeneratör ve diğer otoyol dışı endüstriyel uygulamalarında kullanılan tüm dizel yakıt sistemleri için hizmet sağlayabilmekteyiz.

Zirve Dizel Pompa; doğruluk, güvenilirlik, müşteri ve çalışan memnuniyeti kavramları ile entegre biçimde çalışmayı prensip edinmiş bir kuruluştur.

 

KALITE POLITIKAMIZ

İyi bir mesleki ve teknik uygulama ile istenilen zamanda, doğru ve kaliteli hizmeti vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,

Verilen hizmetin arkasında durmak,

Performansımızı en yüksek seviyede tutmak ve en iyiyi gerçekleştirebilmek amacıyla her gün hem bireysel, hem de ekip olarak kendimiz için yüksek standartlar belirlemek.

Kalite politikamız çerçevesinde en iyi şekilde hizmet vermek amacı ile gelişmemizde süreklilik sağlayacak yeni ve güncel çözümler üretebilmek amacıyla çözüm odaklı olmak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini önceden tespit etmek ve buna göre fark sağlayabilecek çözümler sunmak.

İlişkilerimizde müşterilerimizle güven ortamı sağlamak.

 

VIZYONUMUZ

Dizel otomobil,ticari araçlar, iş makinaları, traktör, jeneratör ve diğer otoyol dışı endüstriyel uygulamalarında kullanılan araç ve makinalarda orjinal ekipman ve malzemeleri kullanarak en kaliteli hizmeti vermeyi hedefleyen kuruluşumuz, sizlerin adına dizel pompa ve enjektörlerinin orjinal parça ve test ekipmanlarını en güncel ve teknolojiye en uygun şekilde takip etmektedir.

WhatsApp WhatsApp İletişim